Nowoczesne pasywne domy w nowo powstającej ekskluzywnej dzielnicy

Uwaga! Z 18 domów w sprzedaży zostały 4 (stan na marzec 2024).

Nieruchomości na Costa del Sol kupuje się zasadniczo z dwóch powodów: 1. realizacja marzenia, 2. inwestycja. Sztuką jest połączenie tych dwóch elementów i temu projektowi się to udaje.

Lokalizacja

W sercu Golf Valley, między ekskluzywną Marbellą, a pięknym i klimatycznym Benahavis, powstaje zupełnie nowa dzielnica. W jej najwyższym punkcie, na działce oferującej fantastyczny, panoramiczny widok na morze, wybrzeże i góry, powstaje 18 ultra nowoczesnych willi, zaprojektowanych w zgodzie z naturą i tak, żeby zapewnić najwyższy komfort ich mieszkańcom.

Patrząc w dół z tarasów willi zobaczycie pole golfowe i sztuczne jezioro o powierzchni 35.000 m2 z plażą, miejscem do pływania i klubem sportów wodnych (nie motorowych, więc niepowodujących hałasu). Znajdą się tam również SPA, sauny, gabinety masażu i dwa baseny: jeden podgrzewany 25 m, a drugi przeznaczony do ćwiczeń w wodzie (aqua gym). Powstanie tam też ekskluzywny 5* hotel, restauracje i bary, korty do tenisa i paddle oraz miejsce do zabaw dla dzieci i niewielkie centrum handlowe. Wokół jeziora można będzie pojeździć rowerem lub pospacerować.

Bezpieczeństwo

Cała dzielnica będzie monitorowana i strzeżona, a nasze osiedle – enklawa spokoju dla jego mieszkańców – zostanie wyposażone w niezależny, najnowocześniejszy system ochrony.

Dobra inwestycja

Ponieważ cała dzielnica jest w trakcie budowy, okolica będzie rosła razem z naszymi willami. Jak zwykle w takich przypadkach, będą rosły również ceny nieruchomości – szczególnie, że ich liczba jest limitowana. W tej chwili do sprzedaży pozostały 4 wille.

Nowoczesny dom kupiony na etapie projektu lub we wczesnym stadium budowy, możliwość spersonalizowania każdego detalu, świadomość, że jakość budowy jest gwarantowana certyfikatem BREEAM + wymienione wyżej zalety doskonałej lokalizacji – to przepis na udaną inwestycję.

Obsługa willi & pakiety

Proponujemy Wam kupno domu, którego obsługa nigdy nie stanie się dla Was ciężarem. Nawet jeśli będziecie wpadać wyłącznie na wakacje, administracja zadba o to, żeby Wasz dom i basen były czyste, trawnik przystrzyżony, a lodówka pełna. To za sprawą pakietów, które oferuje Wam deweloper. Jest ich kilka, a każdy z nich odpowiada na różne potrzeby rezydentów. Concierge Pack zagwarantuje, że nie będziecie musieli martwić się o sprzątanie, zakupy, odbiór z lotniska etc. Business Pack zamieni Wasze domowe biuro w doskonale przygotowany gabinet, wyposażony w najnowsze technologie komunikacyjne. Wellness Pack spowoduje, że Wasz dom będzie miejscem, do którego z przyjemnością będziecie wracać, żeby odpocząć. To tylko kilka przykładów, pakietów jest więcej, a wszystkie pomyślane tak, aby ułatwić życie rezydentom. Dowiedz się więcej o pakietach

Dream Property Marbella

Zorganizujemy dla Was prezentację projektu online, jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o przyjeździe na Costa del Sol. Warto zdecydować się na taką prezentację, bo ten projekt ma do zaoferowania dużo więcej niż to, co widać na zdjęciach i wizualizacjach. Kiedy już zdecydujecie się przyjechać, pomożemy Wam w organizacji Waszego pobytu, zaprosimy do biura dewelopera na spotkanie z ludźmi, którzy tworzą projekt i pokażemy miejsce, w którym powstają te najbardziej przemyślane wille w Europie. A jeżeli będziecie chcieli, to pokażemy Wam również inne domy w Marbelli, które mamy na sprzedaż.

Projekt 18 willi doceniła już kapituła International Property Awards przyznając mu 2 prestiżowe nagrody:

 • „World’s Best Residential Development” czyli najlepszy projekt rezydencyjny na świecie
 • “Best Architecture in Europe”, czyli za najlepszą architekturę w Europie.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszym Klientom tak wyjątkowy projekt.

Zapraszamy z przyjemnością.

Nasz Team

 • Tatiana Pękala
  Właścicielka
 • Klaudia Rakoczy
  Doradca Klienta
 • Kasia Kołodziejska
  Doradca Klienta

15

lat na rynku

25000

ofert nieruchomości

30

zaufanych partnerów dla kompleksowej obsługi naszych Klientów