Nowoczesne pasywne domy w nowo powstającej ekskluzywnej dzielnicy

Nieruchomości na Costa del Sol kupuje się zasadniczo z dwóch powodów: 1. realizacja marzenia, 2. inwestycja. Sztuką jest połączenie tych dwóch elementów i temu projektowi się to udaje.

Lokalizacja

W sercu Golf Valley, między ekskluzywną Marbellą a pięknym i klimatycznym Benahavis, powstaje zupełnie nowa dzielnica. W jej najwyższym punkcie, na działce oferującej fantastyczny, panoramiczny widok na morze, wybrzeże i góry, powstaje 18 super nowoczesnych willi, zaprojektowanych w zgodzie z naturą i tak, żeby nic nie przesłaniało tego widoku.

Patrząc w dół z tarasów willi zobaczycie pole golfowe i sztuczne jezioro o powierzchni 35.000 m2 z plażą, miejscem do pływania i klubem sportów wodnych (nie motorowych, więc niepowodujących hałasu). Znajdą się tam również SPA, sauna, masaże i dwa baseny: jeden podgrzewany 25 m, a drugi przeznaczony do ćwiczeń w wodzie (aqua gym). Zobaczycie również butikowy ekskluzywny hotel, restaurację z barem, korty do tenisa i paddle, miejsce do zabaw dla dzieci i niewielkie centrum handlowe. Wokół jeziora można będzie pojeździć rowerem lub pospacerować.

Bezpieczeństwo

Cała dzielnica będzie monitorowana i strzeżona, a nasze osiedle – enklawa spokoju dla jego mieszkańców – zostanie wyposażone w niezależny, najnowocześniejszy system ochrony.

Dobra inwestycja

Ponieważ cała dzielnica jest w trakcie budowy, okolica będzie rosła razem z naszymi willami. Jak zwykle w takich przypadkach, będą rosły również ceny nieruchomości – szczególnie, że ich liczba jest limitowana. Nowoczesny dom kupiony po najniższej cenie, bo na etapie projektu, możliwość spersonalizowania każdego detalu, świadomość, że jakość budowy jest gwarantowana certyfikatem BREEAM + wymienione wyżej zalety doskonałej lokalizacji – to przepis na udaną inwestycję.

Obsługa willi & pakiety

Proponujemy Wam kupno domu, którego obsługa nigdy nie stanie się dla Was ciężarem. Nawet jeśli będziecie wpadać wyłącznie na wakacje, administracja zadba o to, żeby Wasz dom i basen były czyste, trawnik przystrzyżony, a lodówka pełna. To za sprawą pakietów, które oferuje Wam deweloper. Jest ich kilka, a każdy z nich odpowiada na różne potrzeby rezydentów. Concierge Pack zagwarantuje, że nie będziecie musieli martwić się o sprzątanie, zakupy, odbiór z lotniska etc. Business Pack zamieni Wasze domowe biuro w doskonale przygotowany gabinet, wyposażony w najnowsze technologie komunikacyjne. Wellness Pack spowoduje, że Wasz dom będzie miejscem, do którego z przyjemnością będziecie wracać, żeby odpocząć. To tylko kilka przykładów, pakietów jest więcej, a wszystkie pomyślane tak, aby ułatwić życie rezydentom. Dowiedz się więcej o pakietach

Dream Property Marbella

Zorganizujemy dla Was prezentację projektu online, jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o przyjeździe na Costa del Sol. Warto zdecydować się na taką prezentację, bo ten projekt ma do zaoferowania dużo więcej niż to, co widać na zdjęciach i wizualizacjach. Kiedy już zdecydujecie się przyjechać, pomożemy Wam w organizacji Waszego pobytu, zaprosimy do biura dewelopera na spotkanie z ludźmi, którzy tworzą projekt i pokażemy miejsce, w którym powstają te najbardziej przemyślane wille w Europie. Zapraszamy.

Nasz Team

  • Tatiana Pękala
    Właścicielka
  • Klaudia Rakoczy
    Doradca Klienta
  • Kasia Kołodziejska
    Doradca Klienta

12

lat na rynku

25000

ofert nieruchomości

30

zaufanych partnerów dla kompleksowej obsługi naszych Klientów